Spolehlivá zastavárna aut Praha - zastavtoauto.cz

Pokud potřebujete urychleně hotovost, využijte služeb naší zastavárny aut v Praze. Své vozidlo neprodáváte a můžete jej nadále využívat. V případě, že máte k dispozici všechny potřebné doklady, zajistíme Vám profinancování vozidla již za 30 minut. Vycházíme našim klientům maximálně vstříc, proto za Vámi po předchozí domluvě přijedeme a vše vyřešíme na místě. U nás můžete dát do zástavy nejen auta osobní, ale také nákladní, užitkové vozy, motocykly, čtyřkolky a různá speciální vozidla.

Srozumitelné smlouvy pro zástavu aut

Zakládáme si na tom, aby naše smlouvy byly jasně formulované a srozumitelné pro obě dvě strany. Standardně uzavíráme smlouvy na dobu 4 týdnů. Po uplynutí této lhůty máte možnost smlouvu prodloužit nebo vyplatit dle podmínek ve smlouvě a smluvní vztah je tímto ukončen. Dáte-li auto do zástavy k nám, garantujeme Vám naprosté zabezpečení informací. Diskrétnost je u nás samozřejmostí. Částka, kterou můžete za své vozidlo dostat, je vypočítávána dle značky, modelu, stáří a stavu vozidla. Máte-li jakékoli dotazy ohledně zástavy aut v Praze, neváhejte se na nás obrátit.

Jsme nově vzniklá česká společnost, avšak náš tým má v oboru dlouholetou praxi. Zavolejte a určitě Vám pomůžeme, naším cílem je maximální spokojenost klientů.


522 automobilů

522 podaných rukou

Zastavujeme převážně vozidla těchto značek

778 08 00 08 Nyní na Google Play