Autozástava KOMFORT

Vozidlo v AUTOZÁSTAVĚ KOMFORT nadále užíváte dle svých potřeb.

Ve chvíli, kdy s Vámi uzavřeme smlouvu na vozidlo v AUTOZÁSTAVĚ KOMFORT a vyplatíme Vám hotovost na ruku, nasednete zpět do vozidla a už je jen na Vás, kam odjedete. (JEN VÁS PROSÍME ...NENAVŠŠTĚVUJTE ZEMĚ, KDE JSOU NĚJAKÉ nepokoje či VÁLEČNÉ KONFLIKTY...VELICE NERADI O SVÉ KLIENTY PŘICHÁZÍME

Podmínkou smlouvy v AUTOZÁSTAVĚ KOMFORT je mít platné havarijní pojištění, které máte buď své a nebo Vám ho přímo na pobočce rádi uzavřeme.

Po dobu smlouvy, je třeba mít pojistnou smlouvu vinkulovanou na naší společnost, formulář ke stažení najdete na našich stránkách.

Splatnost smlouvy je vždy po čtyřech týdnech (28 dní), po uplynutí této doby máte možnost zaplatit předem danou celkovou částku, kterou jste stvrdili svým podpisem na smlouvě. Po té si jen převezmete doklady od vozu, ukončení smluv a případně klíče na naší pobočce. A budeme se těšit na viděnou.

Další možností je složení pravidelné platby, která je opět jasně vytyčená ve smlouvě a zaplacením právě této platby, prodloužíte splatnost smlouvy o dalších 28 dní.

Pro Vaše pohodlí můžete hradit na firemní účet č.:4235356309/0800, ale samozřejmě Vás rádi uvidíme přímo na pobočce, kde je možnost platit v hotovosti.

Jsme nově vzniklá česká společnost, avšak náš tým má v oboru dlouholetou praxi. Zavolejte a určitě Vám pomůžeme, naším cílem je maximální spokojenost klientů.


522 automobilů

522 podaných rukou

Zastavujeme převážně vozidla těchto značek

778 08 00 08 Nyní na Google Play