Půjčka se zástavou auta

Dostali jste se do finanční tísně? Potřebujete řešit nenadálý výpadek financí? Nemusíte hned běžet do banky pro úvěr nebo využít nevýhodných nabídek jiných peněžních ústavů. Máme pro Vás řešení! Půjčku se zástavou auta. V podstatě se jedná o půjčku ručenou autem. Vy můžete svoje vozidlo nadále využívat. I když jste se dostali do nepříjemné situace, toto řešení Vám pomůže situaci řešit. Využijte půjčky ručené autem, rádi za Vámi přijedeme a vysvětlíme všechny detaily.

Výhodná půjčka ručená autem

Přijedeme za Vámi a podle značky, modelu a stáří vozidla určíme výši možné půjčky. Vše je podloženo přehlednými smlouvami, kde máte jasně uvedeny podmínky plnění. Své vozidlo máte nadále v užívání. Půjčka může být ručena autem osobním či nákladním, ale zastavujeme i motocykly, čtyřkolky a různá speciální a užitková vozidla. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte a kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat a vysvětlíme veškeré detaily půjčky ručené autem.


Kontaktujte nás!Peníze ihned po celé ČR

Jsme nově vzniklá česká společnost, avšak náš tým má v oboru dlouholetou praxi. Zavolejte a určitě Vám pomůžeme, naším cílem je maximální spokojenost klientů.


522 automobilů

522 podaných rukou

Zastavujeme převážně vozidla těchto značek

778 08 00 08 Nyní na Google Play